Najpiękniejsza Witryna Walentynkowa


Szanowni Państwo

14 lutego Chełmno będzie obchodziło uroczyście kolejne Chełmińskie Walentynki. W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współuczestnictwa w tej imprezie, która stała się wspaniałą wizytówką naszych miast. Możecie stać się osobami, które współtworzą tę imprezę poprzez przygotowanie w swoich sklepach, instytucjach witryny walentynkowej. Przygotowanie takich witryn pozwoli na stworzenie niepowtarzalnego klimatu w Chełmnie i Świeciu.

Zasady uczestnictwa są bardzo proste, a dla najpiękniejszych witryn ufundowane zostaną nagrody. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 14 lutego podczas imprezy na Rynku w Chełmnie w ramach obchodów Dnia Świętego Walentego.

Zasady uczestnictwa:

1. Wypełnioną kartę zgłoszenia prosimy dostarczyć do Chełmińskiego Domu Kultury (II piętro) lub Biura Podawczego Urzędu Miasta Chełmna. Kartę też można przesłać faxem na nr: 56 686 48 08 lub e-mail: sekretariat@chdk.pl do dnia 24.01.2014 roku.

2. Wszystkie zgłoszone witryny otrzymają do dnia 31.01.2014 r. numer identyfikacyjny /prosimy o wpisanie go na załączonym ogłoszeniu i wywieszenie w widocznym miejscu /, na który będzie można oddawać głosy poprzez:

- Wrzucenie kuponów konkursowych (druk w Gazecie Pomorskiej od 1.02.2014 r.) do wyznaczonych skrzynek, które będą znajdowały się w:

- Wysłanie sms-a – na numer 71466 o treści np. „witryna 1”.

Nagrody otrzymają:

- Najpiękniejsza witryna wybrana przez czytelników Gazety Pomorskiej:
1 witryna w Chełmnie i 1 witryna w Świeciu;

- Najpiękniejsze witryny ocenione przez komisję powołaną w plebiscycie:
3 witryny w Chełmnie i 3 witryny w Świeciu;

Regulamin konkursu oraz plakat informujący o udziale w konkursie / z miejscem na wpisanie numeru identyfikacyjnego / będzie dostępny na stronach: www.chelmno.pl, www.pomorska.pl; www.chdk.pl; www.swiecie.eu.Dokumenty do pobrania


Zdjęcia z ubiegłorocznej edycjiKliknij aby przejść do działu "Konkursy"

Wykonanie: A. Nowak